NSP Чернівці

тел: 099 205 04 79; 068 906 71 26;
вул. Героїв Майдану 184, готель "Турист" 6 поверх, офіс 618
Пн-Пт. 10:00 до 18:00; Сб. 10:00 до 13:00; Нд. вихідний;

Гарантія якості

NATURE'S SUNSHINE -

МИ РОБИМО ТІЛЬКИ КРАЩЕ, ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ!

 

Найкращі продукти найвищої якості...

Якість продуктів NSP безпрецедентно в індустрії БАДів! Компанія ретельно відбирає сировину для виготовлення продуктів, - це натуральні, взяті з дикої природи або вирощені органічно, компоненти. З усієї сировини, яка пропонується на світовому ринку, найкраще отримує NSP!

Команда відмінно підготовлених фахівців з контролю за якістю проводить ретельний контроль якості, ефективності та чистоти сировини, щоб упевнитись у відповідності локальних умов кожної ферми, методів сільського господарства, стандартів гігієни та встановлених законом торгових методів. Тож не дивно, що NSP відхиляє безпрецедентно багато партій сировини, і працює тільки з самими надійними постачальниками. Після процесу вибору постачальника обов'язково перевіряється кожна партія сировини.

 

Найсучасніше виробництво...

NSP має найкраще і найсучасніше виробництво, оснащене відповідно до найвищих стандартів науки і техніки. Виробництво займає більш ніж 263 000 квадратних футів. Щодня виробляеться понад 5 мільйонів капсул і таблеток.

Гарантія якості...

Вчені NSP використовують понад 500 різних процедур перевірки якості, щоб гарантувати чистоту, силу і ефективність кожного продукту.


Взяття проб з первинної сировини У кожного первинного продукту беруться проби відповідно до встановленого методу, з метою перевірки відповідності кожного окремо взятого зразка з партією товару. Взяття проби проводиться в спеціально ізольованій кімнаті, щоб не відбулося забруднення або зараження від інших зразків. Потім апробований первинний матеріал відправляють в спеціально обладнану лабораторію для подальшого тестування якості. Зразки первинного матеріалу зберігаються в лабораторії до отримання Паспорта Якості (Quality Assuranse)

 

Мікробіологічне тестування

Співробітники компанії переконуються в якості і чистоті продуктів шляхом використання спеціального інструменту - бактометра. Він визначає збільшення кількості мікроорганізмів шляхом чергування електронних сигналів, що проходять через тестовані зразки. Збільшення електропровідності в зразку показує зростання кількості мікроорганізмів, а моменти, в які фіксується збільшення сигналів, позначають зростання кількості мікроорганізмів. Весь первинний продукт (включаючи процес взяття проб), а також кінцевий продукт є об'єктами мікробіологічного тестування бактометром з метою перевірки відповідності найсуворішим мікробіологічними стандартам NSP. NSP - перша компанія в індустрії натуральних біологічно активних добавок, яка використовувала нові технології контролю якості сировини, в тому числі бактометр. Протягом останніх років відділ контролю якості забракував кілька партій сировини з таких причин, як висока ступінь забрудненості, присутність кишкової палички і сальмонели. Постачальники стверджують, що інші компанії не пред'являють таких високих вимог до якості сировини, як NSP. Дійсно, сировина не прийнята NSP, на жаль, знаходить попит у інших компаній, що займаються лікарськими травами .

 

Контроль чистоти обладнання У виробництві NSP використовується два сучасні методи для підвищення ефективності методів очищення. У першому методі беруться мікробіологічні мазки з поверхні устаткування для виявлення присутності мікроорганізмів. Шляхом багаторазових разбавлень і підрахунку пластинок з пробами мазків можна визначити кількість мікроорганізмів на поверхні. Другий метод полягає в використанні нових приладів, які вимірюють аденозинтрифосфат або АТФ - енергобудуючі осередки в кожній клітині. Цей прилад (біолюмінометр) може виявити забруднення предмету, а також виявити шкідливий осад шляхом вимірювання біолюмінісценція (випромінювання світла) на поверхні устаткування. Комбінуючи ці два методи, можна бути впевненими, що всі очисні процедури відповідають суворим санітарним стандартам.

 

Анаеробне тестування NSP - одна з перших компаній в США, що виробляє натуральні біологічно активні добавки, яка має можливість проводити тестування на Acidophilus і Bifidоbacterium. Ці мікроорганізми належать до родини бактерій і мають позитивний вплив на весь організм в цілому і, особливо, на функцію травлення, а також покращує роботу кишечника. Ці бактерії живуть і розмножуються без повітря (анаеробні). Продукти Bifidophilus Chewable for Kids, Bifidophilus Flora Force містять неймовірно велику кількість таких мікроорганізмів (кілька мільйонів на одну капсулу). У компанії використовується спеціальне обладнання для тестування, а також аналітичні програми для виявлення і підрахунку анаеробних організмів. Стандартна процедура тестування складається з шести кроків і триває три дні до отримання остаточних результатів. Наш персонал винайшов новий метод використання бактометра, при якому весь процес тестування займає всього 24 години.

 

Цілющі трави і тестування чистоти продукту

Органолептична ідентифікація При перевірці якості сировини це перший крок в ідентифікації зразків трав. Ці досліди включають в себе тестування основних властивостей (тестування на смак, колір, запах, зовнішній вигляд сировини). Так як цілющі трави є натуральним продуктом, їх характеристики можуть відрізнятися, а також змінюватися з часом. Тим не менш, вони повинні відповідати певній класифікації.

 

Мікроскопічне дослідження Мікроскопічне дослідження дозволяє оцінити співвідношення різних додаткових частинок на взятому зразку трав (частки коренів, листя, кори, плодів), а також побачити сторонні предмети, наприклад, частинки комах. Цей тест включає в себе підготовку знімка з кожної частинки зразка. Шляхом аналізу під мікроскопом будови клітини узятого зразка, можна переконатися в особливостях будови рослини і типі клітин (частинки рослини), а також побачити можливе зараження.

 

Тонкошарова хроматографія (TLC) TLC - спеціальний аналітичний метод, який дозволяє нам визначити стан зразка і оцінити його якості. Різні частинки рослини відділяються одна від одної шляхом спеціальної методики. Краплю отриманого екстракту переносять на спеціальну платівку і відбувається оцінка концентрації потрібного компонента в екстракті. Спеціально підготовлений персонал визначає якість компонентів за кольором і перевіряє екстракт на здатність до знебарвлення, використовуючи спеціальний спрей або ультрафіолетове опромінення. TLC тест дозволяє нам зробити фотознімок зі зразка рослини і порівняти його з раніше отриманими стандартними зразками. Використовуючи TLC тест в комбінуванні з FTIR тестом, NSP може переконатися, що основні компоненти в данній рослині присутні в правильному співвідношенні до норми так само, як і в первинному сирому матеріалі. Використання тонкошарової хроматографії спільно з інфрачервоною спектроскопією дозволяє переконатися в наявності основних активних речовин в тій чи іншій лікарській рослині. Цей метод використовується також для порівняльного аналізу препаратів NSP і їх аналогів, вироблених фірмами-конкурентами щоб переконатися, що вміст активних речовин і ступінь чистоти препаратів NSP вище, ніж у продукції інших фірм. При проведенні хроматографії, а також інфрачервоної спектрографії сировини з лікарських трав визначається: - ступінь наявності активних інгредієнтів (наприклад, вітаміну С в волоському горісі або капсицину в перці); - кількість летючих ефірних масел; ступінь забруднення небажаними або токсичними речовинами (наприклад, пестицидами) з точністю до мільярдних часток їх змісту; - наявність радіонуклідів; - в мінералогічній лабораторії визначається активність і наявність 40 різних мінералів в кількості до мільярдної частки.

 

Інфрачервона спектроскопія (FTIR) FTIR тестування рослин дозволяє оцінити дійсність, справжність і чистоту взятого зразка. Інфрачервоний промінь проходить через взятий зразок. Таким чином, матерія поглинає енергію випромінювання з властивою їй частотою. Якщо побудувати графік частоти поглинання енергії зразком, вийде спектральний аналіз рослини. Основні складові FTIR спектрометра аналогічні інтерферометру Michelson. Нижче представлена дана схема. Ніякі дві рослини не можуть мати однакові характеристики, тому шляхом порівняння графіків можна оцінювати стан рослини. При запису даних частот поглинання енергії виходить спектр поглинання лікарської рослини. Не існує рослин з абсолютно однаковим спектром поглинання. Тому стає можлива позитивна ідентифікація лікарської рослини шляхом зіставлення отриманого спектра зі спектральними таблицями лікарських рослин. Цей тест є вирішальним, так як зазвичай кожна рослина виглядає і пахне по-різному і має різний смак. Але іноді різні рослини мають схожі характеристики за смаком, запахом, і зовнішнім виглядом, але одне з них може коштувати в 25 разів дорожче іншого. Без FTIR тесту закупівельники сировини мали б можливість замінювати дорогі лікарські рослини більш дешевими, схожими за зовнішніми характеристиками, але різними за їх лікувальними властивостями. Наприклад, золотий корінь є дуже рідкісною і дорогою культурою, а за останні кілька років попит на нього сильно зріс, тому був збільшений збір врожаю і внаслідок чого нові поставки обмежені. Користуючись цим, деякі закупівельники сировини змішують ці дві зовні схожі культури. Барбарис за хімічним складом практично однаковий з золотим коренем, але набагато дешевше. Наприклад, порівнявши два графіка, можна побачити різницю між їх спектральними аналізами. Завдяки новим технологіям контролю якості, фахівці NSP можуть виявити і відсортувати будь-які сторонні домішки від сировини. Ця технологія також дозволяє визначити рівень вмісту найбільш важливих компонентів в кожній взятій рослині. Таким чином, підтримується постійний рівень ефективності і сили в кожному наступному продукті.

 

Рідинна хроматографія високого дозволу (HPLC) Високочутливе, комп'ютеризоване обладнання та інструменти дозволяють виявляти і аналізувати складові та інгредієнти розчину. Устаткування використовує перевагу аналітичних методів із сортування, підрахунку і визначення окремих компонентів речовини. Всі активні частинки і вітаміни рослини проходять спеціальне тестування на HPLC. Ці компоненти вимірюються у всіх готових продуктах для того, щоб переконатися в їхній відповідності з потрібною кількістю і необхідним стандартам. Також HPLC використовується для перевірки чистоти і сили первинного матеріалу, особливо рослин, які мають активні сполуки. Отримані результати повинні відповідати всім нормам і вимогам для отримання Паспорта Якості. Компоненти вимірюються у всіх готових продуктах для того, щоб переконатися в їхній відповідності з потрібною кількістю і необхідним стандартам.

 

Тест на виявлення сторонніх матеріалів

Тест на зольний залишок Невеликі частки рослин спалюються в спеціальній мікрохвильовій печі протягом години при температурі 700 градусів. При цьому процесі згоряють всі органічні речовини. Будь-який попіл, який залишився після спалювання, є пилом або мінеральним добривом, яке згодом зважується. Кожна рослина має характерний мінеральний склад і відповідно характерний склад попелу. Якщо під час тестування виявляють, що склад попелу змінився, можна підозрювати присутність забруднення або інших сторонніх матеріалів в зразку. Забруднення - це типова проблема при зборі рослин з корінням. Якщо зібрані рослини не пройшли достатнього очищення, NSP відмовляється від цієї партії сировини.

 

Тест на розчинність в кислоті (AIA) Весь попіл, отриманий після досліду, змішують з гідрохлорірованного кислотою, а потім повторно піддають спалюванню. Будь-яка отримана речовина вважається окислено-нерозчиненої золою (AIA). Високий рівень AIA може означати, що взятий для перевірки зразок рослини забруднений частками металу. А, отже, не відповідає стандарту.

 

Перевірка на радіоактивність Часто сировина, яка надходить зі східної Європи, має високий рівень радіації в зв'язку з вибухом в Чорнобилі. Перевірка рослин на радіоактивність Гамма лічильником допомагає визначати рівень радіоактивного забруднення, оскільки у NSP дуже високі вимоги до чистоти сировини.

 

Газова хроматографія (GС)/Macc-спектрометрія (MS) Використовуючи дану методику (GC), співробітники NSP мають можливість розбивати складні речовини на складові компоненти. Частину розчиненої речовини вміщають в спеціальний апарат (GC), де при великій температурі речовина перетворюється в газ. Під час перебування газу в апараті, певні елементи речовини відділяються і потрапляють в спеціальний відсік в апараті. Цей відсік називається Мас-спектрометром (МС). МС дає можливість визначити склад відокремлених елементів. За допомогою цієї новітньої апаратури визначається наявність побічних мікроелементів, які можуть бути небезпечні для здоров'я людини. Наприклад, можна виявити наявність і рівень пестицидів в речовині. GC/MC також використовується для оцінки основних компонентів різних сортів ефірних масел рослин, які можуть змінюватися в залежності від сорту масла, а також від країни-постачальника. Наприклад, можна порівняти два графіка масла Орегано з Туреччини і Марокко. Можна побачити, що вони відрізняються за своїми показниками, що означає різний склад масла одного сорту, але взятого з різних джерел.

 

Додаткові досліди

Плазмова спектрометрія (ICP - MS) Спеціальний апарат для введення додаткових речовин і розчинів в тестований матеріал отримав назву (ICP - MS). Для початку беруть зразок сировини або готового продукту і занурюють його в кислоту, після чого розміщують отриманий розчин в центрі палаючого полум'я. Під дією вогню тестовані елементи фарбуються у відповідні кольори. Наприклад, кальцій відрізняється за кольором від калію. У кожного елемента свій, характерний тільки для нього, колір. Схема ICP ICP- спектральне сканування Високочутливий спектрометр вимірює яскравість і ступінь фарбування кожного мінералу в зразку, а також з точністю до 1х106 визначає кількість різних мінералів в даній речовині. Це дозволяє виявити миш'як, кадмій, свинець, ртуть та ін. Якщо в сировині або в готовому продукті виявляються сторонні елементи, то вся партія повертається постачальнику. ICP апарат використовується для перевірки всіх натуральних продуктів, в тому числі Super Antioxidant, Mega-Chel, Grapine, Super complex та ін., Для перевірки відповідності продукції світовим стандартам.

 

Тест на розчинність Спеціальне обладнання, здатне імітувати травну систему організму, дозволяє дізнатися, які продукти і лікарські препарати може сприймати наш організм. Це обладнання також застосовується для визначення часу, необхідного для засвоєння і на виведення компонентів біологічно активних добавок. На цьому обладнанні були протестовані біологічно активні добавки, як Vitamin С, Prostate Formula, Omega 3, Stomach Comfort та ін. Система контролює всі найважливіші параметри взятої для тестування речовини. Тест включає в себе контроль температури, швидкість руху молекул в розчині, фіксує час, витрачений на проведення досліду, а також насиченість речовини. Такий суворий контроль підвищує точність тестування продуктів. Зібрані протестовані зразки аналізуються високочутливим аналітичним обладнанням (HPLC і UV Vis). Це обладнання визначає умови і швидкість розчинення компонентів добавок.

 

Тест на розщеплення Кожна таблетка або капсула, вироблена в NSP, повинна пройти тест на розщеплення. Тестування проводиться в відповідності з фармакологічними стандартами США. Біологічно активні добавки поміщають в воду 37°С, і потім спеціальні рухи апарату імітують проходження таблетки/капсули по організму. Час, необхідний кожній таблетці/капсулі для розщеплення, строго фіксується. За стандартами NSP для отримання посвідчення якості цей час не повинен перевищувати 30 хвилин.

 

Перевірка готової продукції Відразу після виготовлення продукту, кожна упаковка проходить перевірку через (Quality Assurance) QA-інспекторів. Перевіряється основна маса, об'єм рідини, підрахунок кількості, якість запечатаної упаковки, а також правильність і чіткість номера упаковки. Потім зразки передаються на аналіз в лабораторію якості для остаточного аналізу і для видачі "Паспорта Якості" з усіма необхідними характеристиками і підписами. Всі упаковки попередньо перевіряються, щоб переконатися, що вся продукція вироблена відповідно до Good Manufacturing Practices (GMP). Після успішного проходження всіх контрольних процедур і отримання QA сертифікату, продукція надходить у продаж. Номер партії товару разом із зразками залишаються в лабораторії на зберігання протягом 7 років для відповіді на можливі запитання в майбутньому. Якщо у покупця виникають будь-які питання, він завжди може звернутися до відділу зберігання зразків за потрібною інформацією. Чітка документація та облік дають можливість простежити весь шлях обробки сировини і визначити, з якої партії і яка сировина пішла на виготовлення БАДів.


Найбільш важливі тести і досліди Продукція Nature's Sunshine піддається різним тестам і дослідам протягом усього виробничого процесу. В цілому проводиться приблизно 300 дослідів із зразками. Перевіряється якість на всіх рівнях виробництва, починаючи з надходження сирої продукції і закінчуючи готовим товаром. Нижче перелік основних дослідів, які проводять лабораторії компанії NSP:

 1. Безрозчинне тестування кислотою
 2. Тест на зольний залишок
 3. Бактеріологічний тест
 4. Тест на розчинність в кислоті
 5. Тест на вміст кишкової палички
 6. Визначення вмісту ефірних масел
 7. Тест на вміст сторонніх домішок органічного/неорганічного походження
 8. Газова хроматографія/Масс-спектрометрія (GC/MS)
 9. Тест на вміст важких металів
 10. Тонкошарова хроматографія (HPLC)
 11. Плазмова спектрометрія (ICP-MS)
 12. Инфрачервона спектроскопія
 13. Мікроскопічне дослідження
 14. Тест на вміст вологи
 15. Тест на вміст цвілі і дріжджового грибка
 16. Органолептична ідентифікація
 17. Визначення розміру часток
 18. Визначення величини рН
 19. Тестування активності речовин
 20. Тест на наявність сальмонели
 21. Перевірка розчинності таблеток
 22. Тонкошарова хроматографія (TLC)
 23. Загальне бактеріологічне дослідження
 24. Визначення коефіцієнта в'язкості
 25. Тестування готової продукції

Пакет внутрішніх стандартів якості для NSP за 1993 рік став основою для ISO [9000/2000] в 2001 році. Іншими словами, міжнародні стандарти контролю якості в 2001 році піднялися до рівня вимог NSP 9-річної давності!

Щорічно на удосконалення лабораторій, що здійснюють замкнутий цикл контролю якості від виробництва сировини до кінцевого продукту, витрачається більше $ 2,5 млн. Рівень внутрішніх стандартів якості сировини і технологій виробництва біологічно активних добавок в NSP реально перевищує світовий рівень. Випередження по рівню окремих технологічних вузлів становить від 5 до 10 років! У 2002 році, компанія була визнана кращим виробником року. Протягом багатьох років, компанія отримує нагороду «Найбільш здорової компанії Америки».

Продукти NSP відповідають всім стандартам якості відповідно до вимог FDA, TGA.