NSP Чернівці

тел: 099 205 04 79; 068 906 71 26;
вул. Героїв Майдану 184, готель "Турист" 6 поверх, офіс 618
Пн-Пт. 10:00 до 18:00; Сб. 10:00 до 13:00; Нд. вихідний;

Виробництво

Девіз компанії Nature's Sunshine Products (NSP): «Quality, Service, Integrity» (Якість, Сервіс, Чесність.) І це не порожня декларація. З огляду на пріоритет якості, йому приділяється величезна увага на всіх етапах виробництва. Все починається в фармакологічних лабораторіях компанії, де науково-дослідні групи, що складаються з фахівців високого класу, очолювані всесвітньо визнаними авторитетами в області біохімії, фармацевтичної технології і дієтології, створюють унікальні формули БАДів, які не мають аналогів, рівних за складом, ефективності і різноманітності.

Контроль якості триває на полях і лісах, де проводиться відбір здорових рослин і якісної сировини. Оскільки NSP використовує сировинні джерела з різних країн світу, компанія може відібрати найкращу сировину кожного врожаю. В цілому використовується більше 150 видів лабораторних досліджень для гарантії якості кінцевого продукту.

 

Відділ з прийому. Процес виробництва починається саме в цьому відділі, куди сировина - рослини, вітаміни, рідини, література, ємності і коробки - надходить і поміщається в карантин. Процес вміщення в карантин дає гарантію в тому, що NSP використовує тільки найкращу сировину у виробництві своїх продуктів. Площа нашого нового складу понад 96 000 кв. футів і вміщує 7 500 спеціальних контейнерів для зберігання.

 

Розподіл матеріалу. Люди, які розподіляють матеріал, у своїй роботі керуються розробленим комп'ютером списком відбору матеріалу або "рецептом", потім вони направляють сировину операторам по дозуванню матеріалу. Бригада з дозування з великою ретельністю і відповідно до списку заповнює 200-літровий барабан з нержавіючої сталі або зі склопластику сировиною.

 

 

Заповнення ємності. Сировина надходить в повітронепроникні, очищені від зваженого пилу ємності з приміщень, розташованих над ними. Коли сировина потрапляє в ємність, ця ємність зважується за допомогою сучасних ваг. Таким чином, можна визначити вагу сировини з точністю до грама. Контролюється вага кожної ємності. Потім ємності запечатуються.

 

 

Змішування лікарських рослин і вітамінів. Всі комбінації рослин і вітамінів виробляються тут же. Ми використовуємо сучасний міксер, здатний вміщати до 1500 кілограм сировини. Партії сировини змішуються до досягнення повної однаковості вмісту. Приблизний час змішування однієї комбінації - 15 хвилин. За вісім годин у відсіку можна змішати до 25 комбінацій різних інгредієнтів.

 

 

Миття ємності. Всі ємності миються після кожної операції перемішування. Ємність миється під великим тиском гарячою мильною водою, а потім остаточно промивається водою за методом зворотного осмосу. Оператори миють ємність зовні вручну, а також промивають і очищають кришки і клапани. Деякі частини миються за допомогою спеціального апарату водою під високим тиском. У процесі сушіння використовується гаряче повітря, і вся процедура займає 15 хвилин.

 

Технічне обслуговування. В NSP працює 6 механіків, які займаються підтримкою обладнання та стежать за роботою механізмів 24 години на добу 5 днів на тиждень. Вони також займаються профілактичним обслуговуванням устаткування.

 

 

Інкапсулювання. Всі однокомпонентні і багатокомпонентні рослинні продукти, які становлять близько 60% продукції NSP, інкапсулюються тут. Порожні желатинові капсули поміщаються в розташовані над приладами воронки і потім надходять в прилад. Вони вакуумним способом засмоктуються в ячейки. Потім нижня частина капсули заповнюється продуктом, який надходить в воронку приладу з виготовленої з нержавіючої сталі ємності, розташованої над приладом. Після цього капсула закривається і викидається в очищувач, де видаляються всі залишки лікарських рослин, які могли прилипнути до зовнішньої сторони капсули. В середньому ми можемо виробляти 6 мільйонів капсул в день.Таблетування. Продукт поміщається в бункер, розташований над пресувальною машиною, потім подається в прес. Після цього він пресується в таблетки за допомогою перфораторів, вага яких становить близько 2 тонн. Потім таблетки виштовхуються в барабан. При проходженні по лінії, перевіряється маса, вага, щільність і зовнішній вигляд таблеток, щоб уникнути відхилень від встановлених стандартів. В даному приміщенні знаходяться три високошвидкісних прилади, пресуючих таблетки, кожен з яких може пресувати 75 000 таблеток за годину. Є ще один - четвертий прилад, він пресує близько 20 000 таблеток за годину.


Приміщення для зберігання етикеток. Щорічно NSP виробляє більше 53 мільйонів етикеток. У будь-який час вам можуть надати етикетки для 33 різних країн зі специфічними вимогами тієї чи іншої держави. Вся інформація за етикетками відстежується і контролюється комп'ютером.Пакувальні лінії. Всі пакувальні лінії оснащені спеціальними датчиками, за допомогою яких продукти перевіряються на наявність металу. У разі виявлення металу - спрацьовує сигнал, що сповіщає про це робітників. На всіх пакувальних лініях встановлені сканери для перевірки штрих кодів на етикетках. Це дає можливість співвіднести вміст флаконів того, що зазначено на етикетках. Всього існує шість пакувальних процесів, які об'єднуються пакувальними лініями - Упаковка рідких продуктів, Упаковка насипних продуктів, Пакувальна лінія King, пакувальна лінія Queen, Упаковка інкапсульованих продуктів - 100 count, Пакувальна лінія Ace.Упаковка рідких продуктів. На даній лінії відбувається упаковка всіх рідких продуктів. Розмір флакона для рідини коливається від одного галона (4,5 літра) для упаковки соку Aloe Vera Juice до двох унцій (56,70 гр.), Як для упаковки екстрактів. У більшості випадків для заповнення ємностей рідиною використовується наповнювач, оснащений електричною технікою. Деякі продукти через їх в'язкості проходять через одноциліндровий наповнювач. Наша сучасна система зворотного осмосу гарантує найвищу якість нашої рідкої продукції.Упаковка насипних продуктів. На даній лінії упаковуються насипні чаї та інші продукти. Чай Pau D`Arco насипається у флакони вручну операторами ліній. Інші продукти, такі як Psyllium Hulls, Nature`s Three, LOCLO, Herbal Beverage, Coral Calcium, Focus Attention and GreenZone, дозуються спеціальним наповнювачем для насипних продуктів. Завдяки тому, що NSP використовує ці два методи дозування насипних продуктів, їх вартість набагато нижча за ту, що могла бути в зворотному випадку.Пакувальні лінії King, Queen і Ace. Лінії фасувально-пакувальні King, Queen and Ace є універсальними пакувальними технологіями. Пластинчастий наповнювач пакувальної лінії King сконструйований таким чином, що може приймати спресовані таблетки різних розмірів, а пакувальна бригада має можливість підготуватися до прийому таблеток різної конфігурації і різної кількості. Лінія Queen повністю автоматизована, тут упаковується 57 високоякісних продуктів NSP. Пакувальна лінія Ace - сама універсальна. Сюди надходять продукти, з упаковкою яких не справляються інші машини. На цій лінії може бути упакований 1 мільйон таблеток або капсул в день.


Пакувальна лінія інкапсульованих продуктів 100-Сount. Дана лінія призначена для упаковки флаконів, що містять 84, 90 і 100 капсул. За час восьмигодинної зміни кожна бригада пакує в середньому 22 000 флаконів продукції. Це становить 176 000 капсул за одну зміну.

 


 

Упаковка Цело Пак. Тут пакуються продукти, які продаються в цело пак, такі як Thermo-Chi, CleanStart, Garcinia-Chi, Para-Cleanse і Antioxidant Arsenal. Ми випускаємо близько 725 000 пакетів на рік, в кожному пакеті від 14 до 45 одиниць продукції.

 Литне формування. Наше власне виробництво флаконів і баночок допомагає заощадити гроші і передати заощаджене нашим дистриб'юторам. Контейнери, об'ємом в 40 драхм (1 драхма = 1,8 гр.) Виготовляються з пластичного поліетиленового матеріалу. Поліетилен захищає продукти від псування і допомагає їм зберегти активність. Компанія також виробляє ковпачки з пластичного поліетиленового матеріалу, що додає їм чудові ізоляційні властивості.Розподільчий центр. У цей центр стікаються всі внутрішні і міжнародні замовлення і звідси розсилаються продукти. Компанія має чотири внутрішніх розподільних центри:
1) в Атланті, Джорджія,
2) в Коламбасі, Огайо,
3) в Далласі, Техас
4) в Спаніш Форк, Юта . Звідси NSP відправляє продукти більш, ніж в 40 країн світу.


 Відділ з прийому замовлень. Кожен день ми виконуємо близько 900 - 1000 замовлень на цій лінії. Інші відділи з прийому замовлень знаходяться в Огайо, Техасі і Джорджії. Приблизно 17 000 - 25 000 замовлень надходить в кожен відділ щодня.

 


 

Відділ по упаковці замовлень. Тут замовлення перевіряються на акуратність, потім пакуються спеціальним чином для того, щоб запобігти можливим пошкодженням. Ми відправляємо близько 4500 - 6500 упакованих замовлень щотижня. Більшість замовлень відправляються зі складів протягом двох або трьох днів.