NSP Чернівці

тел: 099 205 04 79; 068 906 71 26;
вул. Героїв Майдану 184, готель "Турист" 6 поверх, офіс 618
Пн-Пт. 10:00 до 18:00; Сб. 10:00 до 13:00; Нд. вихідний;

Сертифікати якості

Nature's Sunshine строго дотримується технологічні норм і правил стандартів виробництва. Внутрішні стандарти якості компанії знаходяться на дуже високому рівні, що підтверджується незалежним галузевим журналом "Nutritional Outlook". Компанія, одна з перших отримала в галузі значок GMP (Good Manufacturing Practices).

Незалежні організації регулярно перевіряють якість і чистоту продукції. Австралійська адміністрація лікарських засобів (TGA), що є підрозділом Міністерства охорони здоров'я Австралії, зробила висновок про повну її відповідність нормативам, прийнятим для фармпрепаратів. Європейське співтовариство довіряє висновкам TGA. Це означає, що європейським країнам досить позитивного відгуку TGA для дозволу продажу продукції компанії.

Компанія Nature's Sunshine Products має бездоганну репутацію у всьому світі.

  • FDA (англ. Food and Drug Administration, FDA, USFDA) - Американський сертифікат дозволяє продаж продукції на території США, Канади та Австралії. Управління займається контролем якості харчових продуктів і медикаментів.
  • Сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice) (переклад) - документ, що підтверджує відповідність наших виробничих майданчиків і всієї продукції, виробленої на них (100% БАД і косметичних засобів компанії Nature's Sunshine Products, Inc.) стандартам належної виробничої практики. GMP - міжнародний стандарт якості, який визначає параметри кожного виробничого етапу - від матеріалу, з якого зроблена підлога в цеху, і кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу співробітників і маркування, що наноситься на упаковку продукції. Це говорить про повну упевненість, що якості препаратів приділяється максимальна увага. Ми пишаємося тим, що належимо до числа компаній, що мають даний сертифікат.
  • Wasatch Product Development (майданчик для виробництва косметики НСП за доглядом) (переклад)
  • Сертифікат TGA (Therapeutic Goods Administration) (переклад) - сертифікат Адміністрації Терапевтичних Товарів, що є частиною Австралійського Департаменту Охорони здоров'я. Даний сертифікат підтверджує, що компанія має повний допустимий рівень відповідності Австралійському кодексу належної практики виробництва терапевтичних продуктів.
  • Сертифікат NSF ( National Science Foundation ) (переклад) - сертифікат міжнародної незалежної некомерційної організації, що займається питаннями пов'язаними з охороною здоров'я та захистом навколишнього середовища. NSF - недержавна організація і не контролюється промисловими структурами. Її незалежний статус гарантує, що продукція та обладнання тестуються і оцінюються організацією абсолютно неупереджено. Щоб заробити право використовувати марку NSF, виробник повинен не тільки пройти процедуру суворої оцінки і тестування своєї продукції, а й періодичні незаплановані скрупульозні інспекції на заводі.
  • Bremani Care. GMP сертифікат
  • Bremani Care. Чи не тестується на тваринах
  • Сертифікат кошерності